EVERYTHING ABOUT ANTALYA SAç EKIMI

Everything about antalya saç ekimi

Everything about antalya saç ekimi

Blog Article

Ameliyat sonrasında yalnızca antibiyotik kullanımı verilir ve yanaklarda sarkma gibi durumlar gözlemlenmez.

Ayrıca hastamıza ameliyat sonrası nelere dikkat etmesi gerektiği detaylı olarak antalya mediface tıp merkezi çalışanları tarafından anlatılmaktadır.

Bu işlem sonucun daha etkili olabilmesi için estetik cerrahi uzmanlarınca hastalara tavsiye edilen bir uygulamayı temsil etmektedir. Hollywood yanağı riskleri her cerrahi uygulamada olduğu kadar vardır. Bu olasılıklardan bazıları kanama görülmesi veya enfeksiyon oluşmasıdır. Her iki durum da ek tedavi gerektirebilir. Enfeksiyon riskleri için uygulama öncesinde ya da sonrasında antibiyotik reçete edilmektedir. Operasyondan sonra ilk 24 saat kesinlikle sıvı gıdalarla beslenmek gerekmektedir. Sonraki günler advertisementım advertım typical gıdalara yönelme mümkündür.

Rinoplasti olarak adlandırılan burun estetiği uygulamaları, hem estetik beklentilerle hem de sağlık açısından önemli bir gereklilik olabilir. Bölgedeki bozukluğun estetik operasyon ile ortadan kaldırılması sonucunda kişi hem daha sağlıklı bir şekilde soluk alıp verebilir hem de istediği görünümdeki buruna sahip olabilir.

Saç ekimi sonrası dikkat etmemiz gereken unsurlar nelerdir? Ekim işlemi sonrasında bakım nasıl yapılmaktadır?

Ciddi sağlık sorunu olanlar ve hamileler operasyon öncesinde mutlaka doktoruna başvurmalı ve buna göre operasyona girmelidir.

Ameliyata bağlı kan sızıntılarının cilt altına yayılmasından dolayı oluşmaktadır. Özellikle son birkaç yılda gelişen teknikler ve cihazlar sayesinde çOkay az morluk ve şişlik olmaktadır.

Bunun dışında operasyon sırasında en çOkay karşılaşılan faktörlerden biri denfeksiyon riski olmaktadır.

Öncelikle hastamızın sağlık durumuyla ilgili rutin değerlendirme ve testler yapılır. Hastamızın mevcut hastalıkları ve kullandığı ilaçlar değerlendirilir. Bu ilaçların saç ekimi operasyonuna engel teşkil edip etmediği belirlenir.

Yani burada doğal kelimesi ile yüze orantılı bir burunu kastetmek istedim). Hastaların ameliyat sonrası iş/normal hayatlarına erken dönebilmeleri, iyileşme dönemlerini daha kolay atlatabilmeleri de bizim üzerinde sıkça durduğumuz konulardandır. İşte mikro motor tekniği cerrahın daha kontrollü bir şekilde kemiğe şekil verirken etraf dokulara minimal zarar vermesini, sonuçların daha tatmin edici olmasını sağlayan bir yöntem olarak kullandığımız son gelişmelerden biridir.

Burun etlerinin boyutu, burun içinde sinüzite bağlı akıntıların olup olmadığı değerlendirilmelidir. Hastanın hem şekil bozukluğu hem de nefes alma sorunu varsa estetik burun ameliyatı ile beraber tüm antalya yanak estetiği işlemler aynı anda yapılabilmektedir.

Bişektomi’nin avantajları oldukça fazladır ve hastalara kısa sürede daha güzel bir yüz kalıbına sahip olur. Diğer cerrahi operasyonlara göre bişektomi’nin faydaları ve avantajları şu şekildedir;

Burun içine konulacak tampon hastalar arasında korkuya neden olmaktadır. Sanıldığı gibi eskiden olduğu gibi uzun tamponlar artworkık konulmamaktadır. Bunun yerine emici özel burun pedleri veya aynı anda nefes almayı da engellemeyen silikon materyaller kullanılmaktadır.

Burun yapınız cerrahınız tarafından tespit edildikten sonra en uygun olan teknik uygulanacaktır.

Report this page